food Costco! Posted by melissa villa on July 30, 2017July 30, 2017 Olive Oil! Delicious and expensive ! About $9 for 6. A workshop about sanitary pads! Have they heard of tampons? 🙂 Because we need our necessities! We bought the familiar ones and a few unfamiliar ones. Poor husband, he can’t find his diet coke!
I like buying from Costco too!
Poor Clif